7 سیستم مدیریت محتوا برتر در سال 2022

این افزونهها کمک میکنند وب سایت قابلیتهای زیادی به دست بیاورد؛ مثلا در وردپرس افزونهای به نام ووکامرس (WooCommerce) وجود دارد که امکان ساخت یک فروشگاه اینترنتی حرفهای را به شما میدهد. یکی دیگر از گزینههایی که برای طراحی سایت فروشگاهی پیش روی صاحبان کسب و کارها قرار دارد، ووکامرس(WooCommerce) است.

بهترین افزونه فروشگاهی وردپرس ووکامرس است. اگر به دنبال این هستید که بدانید سیستم مدیریت محتوا یا CMS چیست ، چرا باید از آنها استفاده کنید و بهترین سیستم مدیریت محتوا برای ساخت سایت کدام است؟ وظیفه ما، در دادهورزان این است که بعد از تحویل خروجی طراحی سایت، در تمام طول سالهای بهرهبرداری شما از سایت، در کنار شما باشیم تا آب در دل شما تکان نخورد. ایجاد یک استراتژی ECM باید دربرگیرنده سیستمی باشد که تمام اطلاعات بازاریابی و ارتباطات شرکت را کنترل کند. این ویژگی باعث میشود که سورس کد اصلی CMS به راحتی در اختیار کاربران و توسعه دهندههای مختلف در سرتاسر جهان قرار گیرد و توسط آنها بررسی شود و در نهایت ارتقا پیدا کند.

سادگی و بدون دردسر بودن راهاندازی این سیستم مدیریت محتوا، باعث شده است که در بین طراحان سایت از محبوبیت ویژهای برخوردار باشد. این ماهیت باعث شده است که کاربر بتواند در مدت زمان کوتاهی محتوای خود را به سادگی تغییر دهد و بروزرسانی کند. سایت کور به ابزارهای متعددی مجهز شده است و انعطاف پذیری بالایی دارد، به همین دلیل هر کسی میتواند به سادگی از آن استفاده کند.

هدف واقعی آن است که شما را از خواب محروم کند و با شور و اشتیاق زیاد در مسیر بیندازید! این ابزار با توجه به نوع زبان برنامه نویسی که انتخاب کردید و همچنین نوع سیستمعامل تون، باید روی کامپیوتر شما نصب بشه. این فیلم ها به شما کمک می کند تا هر نوع وب سایتی را برای دیگران طراحی کنید.

از این برنامهها برای مدیریت محتوای وب یا مدیریت محتوای سازمانی استفاده میشود. در حقیقت طراحی کردن یک وب سایت خوب و با کیفیت برای کاربران تا بتوانند به مدت طولانی در فضای اینترنت بمانند کار دشواری می باشد، در حال حاضر کلیه وب سایت ها از طریق یک مدل برنامه نویسی شبکه که به شکل دو جانبه ارائه سرویس و دریافت سرویس را مورد استفاده قرار می دهند به وجود آمده اند.

پس موارد زیر با این پیش فرض بیان شده اند که شما در جایگاه اول یک وب مستر وردپرس هستید و می توانید یک وب سایت وردپرس را در حد عادی مدیریت کنید. در مجموع میتوان گفت که کار کردن با این پلت فرم برای مدیران و ویراستارها آسان و برای برنامه نویسان سخت است. این پلت فرم مدیریت محتوا معایب بسیار کمی دارد، ولی این معایب بی اهمیت نیستند. شیرپوینت به خاطر پیکره بندیش هم شهرت دارد، زیرا طراحی یک سایت با آن بسیار راحت است.

ساختار DNN یک حسن برای آن محسوب میشود زیرا پورتالهایی را برای مستقل بودن وبسایتهای بخشهای مختلف یک شرکت ارائه میکند. متن باز بودن به این معنی است که سورس کد اصلی برنامه در دسترس عموم قرار دارد و برای استفاده از آن سورس کد نیازی به دریافت مجوز و یا صرف هزینه وجود ندارد. برای اینکه ببینیم که سیستم مدیریت محتوا برای ما مناسب است یا نه، باید آگاهی کافی از امکانات، مزایا و معایب آن داشته باشیم.

جاوا زبان رسمی از طرف گوگل برای توسعه برنامه های اندرویدی است که رایگان است و منابع زیادی برای یادگیری آن وجود دارد و چون زبانی است که از مدتها پیش (بالای ۲۰ سال) وجود دارد و متخصصان زیادی در این زمینه خبره شدند، در صورت داشتن مشکل می توانید سریع آن را حل کنید. مهمترین نقطه ضعف دی جنگو سی ام اس نقصهای قالبهای آن است که در طراحی صفحات وب برای شما مشکل ایجاد میکنند. این پلت فرم CMS بهترین کارایی را در فراهم سازی امکان طراحی یک صفحه وب ساده دارد و ابزارهای زیادی را هم برای افزایش بهره وری کاربر ارائه میکند، به همین دلیل از دید بسیاری از کاربران یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوای 2019 موجود در بازار است.

زیرا به نیازها و درخواستهای ارسالی کاربر پاسخی داده نمیشود. به تابع در برنامه نویسی میتوان «جعبه سیاه» (Black Box) گفت، زیرا نیازی نیست همه بدانند که تابع چه کاری را انجام میدهد. متمرکز بودن شاپیفای روی تجارت الکترونیکی باعث شده است که این پلت فرم مدیریت محتوا برای سایر کاربردها کارایی بسیار خوبی نداشته باشد. سنگین بودن کاربردها باعث افت کاربرد و کارآیی سایت به دلیل تاخیر داشتن آن میشود. همچنین یکی دیگر از مشکل هایی که باعث میشد، افراد زیادی از داشتن وب سایت نا امید شوند، هزینهی خیلی زیاد برای طراحی وب سایت بود.

وب سایت های آموزشی قابلیت های مختلفی در اختیار صاحبان مشاغل قرار میدهند. در واقع مهمترین مزیت این سیستمها قابلیت انعطاف پذیری و شخصی سازی آنها با توجه به نیاز مخاطب است. آلفرسکو قابلیت تبدیل مطلب یا XQuery را هم پشتیبانی نمیکند. آلفرسکو معایب زیادی ندارد، با این حال قبل از انتخاب این پلت فرم باید نقاط ضعفش را در نظر بگیرید. برای محتواهای ویدیویی بهتر است هاست ابری بگیرید و برای دسترسی بهتر هم از CDN استفاده کنید (CDN شبکهای از سرورها در نقاط مختلف دنیا است. برای بالا بردن تعداد کابران دسترسی بالای وبسایت از ایجاد اپلیکیشن مؤثرتر است و بهتر است بیشتر هزینه های طراحی سایت تهران در این مورد انجام شود.

پس به راحتی با استفاده از سیستم مدیریت محتوا میتوان سایت هایی مطابق با نیازهای خود ایجاد کرد. شما میخواهید یک مرکز اصلی در خدمت کارمندان قرار دهید که بتوان در آن، دادهها را با شرایط جستجوی رایج و قابل فهم، جستجو و بازگردانی کرد. با تایپو 3 همچنین میتوانید هر وقت که میخواهید هر تغییری را که اعمال کردهاید، خنثی کنید. طراحان این پلت فرم گزینههای ارتباطی متعددی را هم در صفحه خانه محصولشان ارائه کردهاند تا شما بتوانید در حداقل زمان ممکن پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

توانایی بالای مدیریتی این پلت فرم یکی دیگر از محاسن آن است. برنامه تحویل محتوا (CDA): با کمک این بخش پس از منتشر شدن محتوا میتوان به پشتیبانیهای مربوط به آن دسترسی داشت. پس از قیمت، ملاحظات اصلی بعدی این است که CMS از کدام عملیات تجاری باید پشتیبانی کند. در ابتدا باید به شما بگوییم قاعدهی کلی برنامهنویسی به یک شکل است، اگر شما با مفاهیم اصلی در برنامهنویسی آشنا باشید برای شما تفاوتی نمیکند کدام زبان را شروع کنید و در هر صورت موفق خواهید بود (به شرطی که مفهوم الگوریتمنویسی را به خوبی درک کرده و بتوانید از آن استفاده کنید) بنابراین اکیدا به شما توصیه میکنیم قبل از هر کاری با مفاهیم مرتبط با الگوریتم آشنا شده و پس از آن مطالعهی این آموزش را از سر بگیرید.