۲۰ نکته جالب در مورد زندگی ایوانکا ترامپ که باید بدانید – روزیاتو

جارد فرزند یکی از غول های املاک ایالت نیوجرسی به نام چارلز کوشنر بوده و پدر او نیز همانند دونالد ترامپ از همان دوران نوجوانی پسرش را با دنیای تجارت آشنا کرده و حتی هنگامی که وی مشغول تحصیل در دانشگاه هاروارد بود نیز اسناد مالی شرکت های خود را برای وی می فرستاد تا به آن ها رسیدگی کند.

شرق در ادامه این گزارش به وزیر دیگری در دولت احمدی نژاد اشاره کرده که جزو نامزدهای احتمالی وزارت در کابینه رئیسی به شمار می آید و از قضا نام وی هم با برخی جنجال ها گره خورده است. معاون رئیس جمهور در دولت دهم در پاسخ به این سوال که پس از انصراف شما از حضور در عرصه رقابت ریاست جمهوری برخی گمانه زنی هایی مطرح شد مبنی بر حضور شما در ترکیب دولت سیزدهم آیا تاکنون صحبتی در رابطه با حضور در دولت سیزدهم با شما مطرح شده است و ایا بنای قرار گرفتن در ترکیب دولت سیزدهم را دارید، گفت: ورود من و سپس خروج از عرصه انتخابات ریاست جمهوری به نفع اقای رئیسی، با قصد سهم خواهی نبود که انتظاری از ایشان برای عضویت در کابینه داشتم باشم.

بر اساس این گزارش ، زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس فعلی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز با تشکیل دولت دوازدهم جای خود را به یکی از مدیران ارشد دولت یازدهم خواهد داد . در این میان نیز برخی جابه جایی ها در کابینه صورت خواهد گرفت که از مهم ترین آن میتوان به معرفی محمد نهاوندیان رئیس فعلی دفتر رئیس جمهور و نهاد ریاست جمهوری ایران به عنوان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم اشاره کرد .

گفته می شود او سکان مدیریت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به گزینه هایی همچون «رضا فرجی دانا» وزیر سابق علوم، تحقیقات و فناوری و مشاور فعلی رئیس جمهور در امور علمی و آموزشی، «جعفر میلی منفرد» اولین وزیر پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در کابینه یازدهم که موفق به اخذ رأی اعتماد از مجلس نهم نشد و یا «فاطمه طباطبایی» مدیریت گروه عرفان اسلامی پژوهشکدۀ امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی خواهد سپرد.

خرید آپارتمان از «دیوار» بهتر است یا بنگاههای املاک؟ همچنین برخی خبرها حکایت از خداحافظی «ولی الله سیف» از بانک مرکزی دارد. حالا پس از تشکیل و استقرار دولت جدید طالبان به فکر تشکیل کابینه افتادند و سخنگوی آنها یعنی ذبیح الله مجاهد لیست اعضای کابینه را قرائت نموده است.

عدم حضور «محمد رضا نعمت زاده» مسن ترین وزیر کابینه یازدهم در دولت دوازدهم قطعی است. اوپکیها هم دل خوشی از آقای وزیر نداشتند و میگفتند اینجا را نمیشناسد. در خبرها آمده است که به احتمال فراوان «مسعود نیلی» اقتصاددان و مشاور رئیس جمهور در امور اقتصادی، ریاست بانک مرکزی را در دولت دوازدهم عهده دار خواهد شد. از فعالان سیاسی، جواد امام یکی از چهرههایی بود که به این ترکیب واکنش نشان داد و در توئیتی نوشت «خوشبختانه کابینه دولت مستقل جناب آقای رئیسی با تلفیقی از نیروهای نامآشنای در دولت آقای احمدی نژاد به مجلس معرفی شدند.

به گزارش کاماپرس، برخی رسانه ها گزینه های وزارت در کابینه حجت الاسلام رئیسی را بررسی کرده اند و اگر این گمانه زنی ها در یکی از کلیدی ترین وزارتخانه های دولت – وزارت نفت – به حقیقت بدل شود، رد پای احمدی نژاد در کابینه رئیسی پررنگ شده و دولت سیزدهم با جنجال گره خواهد خورد. اسامی کابینه دوازدهم روحانی و لیست وزیران جدید دولت روحانی لیست مورد نظر دکتر روحانی تا حدی تکمیل شده است و ایشان به جمع بندی نهایی رسیده اند.

روزنامه شرق در بررسی گزینه های احتمالی تصدی وزارت نفت – شاید مهم ترین وزارتخانه اقتصادی ایران – کسی را دارای بیشترین شانس دانسته که می توان وی را یک وزیر مورد تائید احمدی نژاد نامید، گرچه تحولات فراوانی هم در این مقام مسئول اسبق ایجاد شده و احمدی نژادی برشمردن او ، قطعا توصیف دقیقی از وی نیست. با وجود اختلاف شدید بین دیدگاه های احمدی نژاد و رئیسی ، رد پای رئیس جمهور اسبق و جنجالی ایران در کابینه رئیس جمهور منتخب توسط برخی رسانه ها زده شده است.

جناب ریاست جمهور شما باید مسائل ملیت هارا درنظر بگیرید به نظر من تنها دولتی موفق است که همه مسائل کشور خودرا درنظر داشته باشد دراین لیست دیده میشود انگار برخی از مردم جزء از افغانستان نمی باشند با ید عرض کنم افغانستان مربوط تمام افغان هاست و دولت جدید با ید بکوشد وحدت وهمبستگی کامل به وجود بیاورد آنچه من برداشت دارم از جامع خود دربین ملت هیچ گونه تبعض قومی نژادی و مذهبی وجود ندارد و در کنار هم برادرانه در طول سالیان سال زیستند انتظار میرود جناب کرزی صاحب این موضوع را تقویت بخشند وبدانند آرامش ترقی امنیت و رشد جامع در گرو این مسائل میباشد امید است ایشان دقت بیشتری به خرج دهند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز، در ارتباط با لیست پیشنهادی کابینه توسط رئیس جمهور، نظرات و تحلیلهای مختلفی وجود دارد. اگر شهروندان وزارتخانهای را بسیار پاسخگو میدانند، اگر نمایندگان مجلس وزارتخانهای را بسیار پاسخگو میدانند، توجیه دولتها برای تحول ساختاری دولت چندان معقول به نظر نمیرسد. علاوه بر سید رضا صالحی امیری وزیر کنونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، «محمد فرهادی»، دیگر وزیری است که در دولت دوازدهم جایی نخواهد داشت.

بعضیها آمدن از روی غرض ورزی سخنسرای کردند خوب است که ما منافع ملی و کشوری را ترجیح بدیم تا منافع قومی،قبیله ای ونژادی. باید منافع ملی ما در اولویت باشه،و از منافع کشور خود دفاع کنیم. برای نمونه، یکی از این سمینارها برای ثبت نام از دانشجویان، مبلغ ۳۵ هزار دلار مطالبه کرد تا اصطلاحاً «دوره تربیت مدرس» را برگزار نماید. مثلا بهتازگی مستقیما به نقش مستشاری ایران در یمن اشاره کرد که تکذیب بلافاصله وزارت خارجه را در پی داشت.

و ما باید بکوشیم که این مسأله در جامعه ای ما جای اصلی خود را پیدا کند. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید. در صورتیکه شما ریس جمهور کشور گردیده اید آنگاه میتوانید شخصیت های با رسوخ را در پست های تعین نموده ذکر کنید . کسانیکه تاییدیه پاسپورت خویش را از سفارت جمهوری اسلامی افغانستان اخذ نموده اند برای تایید به اداره پولیس مهاجرت و گذرنامه استان تهران مراجعه ننموده، تنها به اداره مهاجرت و گذرنامه استان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

برخی دموکراتها از کار ترامپ ناراحتند نه بهخاطر اینکه مخالف انزوا یا فشار به ایران باشند بلکه بهخاطر اینکه برجام دستاورد اوباما بوده؛ اگرنه خود دولت اوباما برجام را اجرا نکرد و محدودیتها و فشارهای پشتپرده و قوانین جدید که پشت سر هم تصویب میشد، موجب شد ایران نتواند بهرهبرداری لازم را از برجام بکند.

با توجه به نزدیک شدن پایان دولت یازدهم، طبق نظر فعالان سیاسی و سخنگوی دولت، آقای نعمت زاده وزیر صنعت و معدن جز نفرات اولیست که از لیست کابینه اعصای دولت روحانی خارج میگردد.این تصمیم بر اساس فعالیت های ضعیف و حمایت وی از کمپین غیر قانونی خرید نکردن خودروی ایرانی بود که انتقادهای بسیاری را به همراه داشت.

خداحافظی برخی دیگر از وزرا با دولت جدید حسن روحانی نیز قطعی شده که از مهم ترین آن ها میتوان به وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد . از سوابق میرکاظمی میتوان به مدیرعاملی فروشگاه اتکا اشاره کرد. در این میان برای تصدی وزارت بهداشت نام سعید نمکی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی نیز به میان آمده است. به نوشته شرق، ماجرای دکل گمشده مربوط به دوره وزارت اوست که از سال ۱۳۹۰ پس از عزل میرکاظمی تا سال ۱۳۹۲ ادامه یافت.

تلاش نویسنده آن است که در پرتو چهار نحلهي نظری، پدیدهي «تفکیک، ادغام و طراحی وزارتخانههای جدید» را تبیین نظری کند. قبل از بارگذاری اصل یا تصویر رنگی صفحه مشخصات گذرنامه به این نکته توجه داشته باشید که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقیمانده باشد و در غیر این صورت ابتدا آن را تعویض نموده و سپس گذرنامه جدید را بارگذاری نمایید.

چند روز پس از کنفرانس بایدن ، مایکل هیرش ( در یادداشتی برای نشریه « فارن پالسی» در ۹ ژوئیه ۲۰۲۱) این سوال را طرح کرد: “آیا ویتنام به دنبال بایدن می رود یا خیر! من حقیقتا اعتقاد دارم که رئیسجمهور در بعید دانستن این مقایسه، عجله کرد”.

  • جوزف بُو بایدن
  • بیمه پارسیان
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۶۶۴۰۲۲۸۴
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ ملاصدرا بن بست صدر – واحد ۷
  • شماره تلفن در دسترس ، جهت هماهنگی و پیگیری
  • اشلی بلزر بایدن
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ مشکی – تقاطع مسجد فخر

ترامپ این اقامتگاه را در سال ۱۹۸۵ به قیمت ۵ میلیون دلار (۱۷ میلیارد تومان) خریداری کرد و همه چیز را از نو ساخت. در سال ۱۳۹۶ رئیس کمیته طرح و برنامه ستاد انتخاباتی آقای رئیسی بود و قاعدتا به او نزدیک است. با نزدیک شدن به زمان اعلام وزرای پیشنهادی به مجلس ، به نظر میرسد که لیست مورد نظر دکتر روحانی تا حدی تکمیل شده است و ایشان نسبت به انتخاب معاونین و اعضای کابینه به جمع بندی نهایی رسیده اند .