چگونه Cms سایت را تشخیص دهیم؟

با استفاده از CMS به سادگی قادر خواهید بود هر امکانی را که بخواهید به سایت اضافه کنید. در وردپرس می توانید به سادگی برای تمامی تصاویر متن Alt ایجاد کنید. در وردپرس می توانید با نصب پلاگین هایی همچون Yoast SEO به سادگی برای تمامی پست های خود متادیتا تعریف کنید.

پلاگین Yoast SEO به دلیل اینکه بهینه سازی سایت را بسیار تسهیل می بخشد، بیش از 5 میلیون نصب فعال در سراسر جهان داشته است. خب چطور افزونه Yoast SEO به بهینه سازی سایت کمک میکند؟ به جز تم صدها پلاگین برای قوی تر کردن محتوای سایت وجود دارد. شخصی سازی – صدها تم رایگان برای کاربران وردپرس وجود دارد – چه خود سایت وردپرس این تم ها را فراهم کرده و یا دیگر تامین کننده ها. در این نرم افزار کارپسند و انعطاف پذیر شما می توانید تمامی چیزهایی که برای انتشار لازم دارید را بیابید و از آن ها به راحتی استفاده کنید، یکی از قابلیت های بسیار خوب سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس (WordPress) این است که انواع ابزارهای مدیریت و انتشار مطالب با شکل های مختلف و متنوع به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

آن شرکت طراحی سایت همه نوع هزینه بالا را میپذیرد تا امنیت نرمافزار مدیریت محتوا خود را حفظ کند چون هک کردن یک مورد یعنی هک کردن همه سایتها ولی برای یک مشتری که یک سایت را اختصاصی طراحی کرده است صرف نمیکندکه هزینه هنگفتی را برای امنیت آن سایت پرداخت کند و نه برای شرکت که این کار را انجام دهد. وردپرس ساده ترین راه برای ساخت سایت اینترنتی بدون دانش برنامه نویسی است.

خیلی وقتها در برنامه نویسی به مسائل یا مشکلات پیچیدهای برخورد میکنید که گاهی لازم است ساعتها و روزها برای حل آنها زمان بگذارید و این شرایطی است که گاهی تحمل یا دوست داشتن آن نیاز به عشق دارد! مقبولیت این دو بیشتر بخاطر استفاده راحت از آنها است. اگرچه دروپال در مقایسه با وردپرس در زمینه سئو بهتر عمل کرده است اما سهولت استفاده از وردپرس سبب گستردگی بیشترو نادیده گرفتن برخی از ضعف های آن شده است. همان طور که همه ما می دانیم ایران چند سالی است که در بسیاری از زمینه ها گرفتار تحریم شده است.

مقدمه : سیستم مدیریت محتوا یک برنامه کامپیوتری است که می توان با آن انتشار، ویرایش و مدیریت محتوا، سازماندهی، حذف و همچنین نگهداری از طریق یک رابط مرکزی را با آن تحت وب و اینترنت انجام داد. ما در کدنویسی به زبان ساده به سراغ سیستم مدیریت محتوا یا CMS وردپرس و آموزش اصول بکارگیری آن برای طراحی سایت شما خواهیم رفت و آموزش های کاربردی و ابزارهای مورد نیازتان را معرفی خواهیم کرد.

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که هر یک علاقه بالایی به تخصص خود داشته و همواره در حال بروز رسانی اطلاعات و دانش خود میباشد ، کار تیمی را به خوبی میشناسیم و برای داشتن بهترین تیم طراحی سایت در مشهد تمام تلاش خود را کرده ایم و با داشتن یک تیم قدرتمند در مسیر موفقیت حرکت میکنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت طراحی سایت در مشهد همواره تلاش خواهیم کرد.

سوال خوبی است. در واقع همیشه بین کاربران و حتی متخصصان این سوال وجود دارد که اساسا کدام CMS بهتر و کدام مناسب من است. در این حالت زمان و هزینه بیشتر است اما مزیت استفاده از سیستمهای اختصاصی در این است که کلیه امکانات سایت دقیقاً مطابق با نیاز شما و با هدف رفع آنها است.