چگونه سیستم مدیریت محتوای (CMS) مناسب انتخاب کنیم؟

از دیگر مزایای استفاده از DNN میتوان به هزینههای کمتر آن اشاره کرد زیرا به راحتی میتوان محتوایی که CMS تولید میکند را در مکانهای مختلف منتشر کرد. اما سیستم های مدیریت محتوای آماده ای نیز توسط شرکت های مختلف طراحی و برنامه نویسی شده اند که برای همه سایت ها قابل استفاده می باشند که می توانند رایگان یا پولی باشند. محبوب ترین دامنه ها .com ، .org، .netو .ir هستن اما با توجه به گستردگی های جدیدی که به تازگی در نام های دامنه ها به وجود آمده می تونید دامنه های جدیدی هم امتحان کنید مثل .pizzaاسم شرکت و.greenاسم شرکت و …

MySQL یکی از سیستمهای مدیریت پایگاه داده محبوب به شمار میرود که به همراه زبان PHP میتواند در پیادهسازی اپلیکیشنهای USSD مورد استفاده قرار بگیرد. برای برقراری ارتباط وبسرور USSD با کلاینت از طریق USSD Gateway معمولا از URL استفاده میشود. همانطور که در طول آموزش برنامه نویسی USSD در این مقاله بیان شد، برای راهاندازی USSD Gateway یا دروازه USSD میتوان از یک سرور لینوکس استفاده کرد. در چه مواردی بهتر است از وردپرس استفاده شود؟

یک برنامه نویس فقط باید بداند از چه ابزارهای مناسبی استفاده کند. سیستم مدیریت محتوا یا CMS چه تمهیدی برای ارتقاء رتبه در موتور های جستجواندیشیده ؟ برای درک بهتر کدهای این بخش، باید آشنایی کافی با برنامه نویسی اندروید وجود داشته باشد. داده ها در زبان های برنامه نویسی انواع مختلفی دارند.

همانطور که بیان شد، در برنامه نویسی USSD اغلب نیاز به ارتباط و اتصال پایگاه داده وجود دارد. شما میتوانید هر قالب وردپرس را همانگونه که هست استفاده کنید یا با استفاده از ویرایشگر وردپرس و دانش کدنویسی تغییرات مورد نیاز خود را در آن اعمال کنید. به همین دلیل از Postman برای شبیهسازی در این آموزش برنامه نویسی USSD استفاده شد. این دوره برای آن دسته از علاقهمندان و برنامه نویسانی مناسب است که قصد شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید را در سطح مبتدی دارند. هر خانه یا فروشگاه برای آنکه آدرسی داشته باشد، در ابتدا نیاز به یک فضایی برای ساخت بنا و مستقر شدن در آن دارد، که این بنا در شبکه،هاست نام دارد.

به صورت پیش فرض می توانید برای شاخه “خانه”بی نهایت زیر شاخه داشته باشید. برای شروع، دوره مقدماتی برنامه نویسی اندروید پیشنهاد میشود. در این شیوه از نقطه آغاز تا پایان سایت توسط برنامهنویس کد نویسی میشود. اصلا بیایید اینگونه برایتان شرح دهیم که اگر برنامه نویسی یک کتاب باشد، کد نویسی تنها یک فصل از آن کتاب را شامل می شود.

یعنی به جای اینکه کاربر به صورت دستی در قسمت تماسها کد USSD را شمارهگیری کرده و از خدمات مربوطه استفاده کند، میتوان همین کار را در بخشی از یک اپلیکیشن اندرویدی پیادهسازی کرد. برای استفاده از برنامه نویسی USSD در راهکارهای IoT باید آشنایی کافی با مفهوم اینترنت اشیا وجود داشته باشد. معمولاً از زبان PHP و یک پایگاه داده برای برنامه نویسی USSD استفاده میشود. CMSها برای سایتهای بزرگ هم مناسب هستند، اما اگر یک وب سایت از حدی بیشتر بازدید داشته باشد بهتر است از نمونههای اختصاصی استفاده کند تا بهبهترین عملکرد برسد.

نسل سوم یا همان کدنویسی HTML3 با ورود انیمیشن، فلش، افکت های صوتی و تصاویر سه بعدی به صفحات وب همراه بوده و در همین فاصله شرکت مایکروسافت مرورگر خود را با نام اینترنت اکسپلورر به جهان معرفی کرد. در این مقاله بیان شد که پروتکل USSD یا کدهای دستوری یکی از روشهای برقراری ارتباط بر بستر شبکه موبایل است که برای ارائه خدمات مختلف توسط بسیاری از کسب و کارها مورد استفاده قرار میگیرد. در صورت نیاز به استفاده از MySQL در یک پروژه، باید مهارت کافی برای به کارگیری آن وجود داشته باشد.

سیستم مدیریت محتوا (CMS ) یه برنامه نرم افزاری برای ساخت، سفارشی کردن و مدیریت اطلاعاته. با این مستندات کاربر تنها با کپی کردن متد مورد نظر در پروژه خود از امکانات وبسرویس بهرمند میشود. » پس از نام کاربر به عنوان یک جدا کننده درج شود. این بخش بازخوردی را نشان میدهد که کاربر هنگام ایجاد درخواست در گوشی موبایل خود دریافت میکند.

و اما راه حل بعد استفاده از CMS دوربین مداربسته و DVR یا NVR است که انتقال تصویر دوربین و دی وی آر را بر روی Windows کامپیوتر یا لپتاپ و حتی تبلت های ویندوزی نیز میسر می کند (که البته ورژن مخصوص برای سیستم عامل نوت بوک و کامپیوتر های Apple “اپل” با عنوان مک mac نیز موجود است).

در این راستا، استفاده از دوره آموزش پایگاه داده MySQL پیشنهاد میشود. از جمله سرفصلهای این دوره میتوان به آشنایی با مدیریت سرور لینوکس (CentOS)، نصب لینوکس بر روی سرور، راه اندازی وب، امنیت در لینوکس و سایر موارد اشاره کرد. تست روی یک محیط واقعی (Live) نیازمند صرف هزینه است. یکی از نکات مهم زبان php مستقل از محیط کار بودن آن است، بدین صورت که در تمامی کامپیوترها و سیستم عامل ها قابل اجرا است. آیا سایت شما یک محیط برای انجام یک پروژه تیمی است؟ در صورت ملاحظه Logهای USSD، عملیات با موفقیت انجام شده است.

در این بخش پایانی مقاله آموزش برنامه نویسی USSD ، برخی از دورههای آموزشی فرادرس معرفی شدهاند که به نوعی با آموزش برنامه نویسی USSD در ارتباط هستند. ۶. پس از اجرای اپلیکیشن، باید به تنظیمات سیستم عامل اندروید رفته و در قسمت «Accessibility Setting» گزینه با نام اپلیکیشن توسعه داده شده ملاحظه خواهد شد که باید آن را فعال کرد. برای مثال، وقتی که یک دکمه کلیک شده، یک صفحه Popup باز شده و سایر موارد از این دست رخ داده است.

تعیین کنید که آیا شاخه و صفحات آن برای عموم در دسترس و یا مخفی باشد. پس از اتمام این دوره میتوان برای یادگیری بیشتر از دوره تکمیلی و پیشرفته برنامه نویسی اندروید نیز استفاده کرد. همچنین استفاده از مجموعه دورههای پروژه محور برنامه نویسی اندروید فرادرس نیز پیشنهاد میشوند. علاوه بر دوره مقدماتی، دوره تکمیلی اینترنت اشیا و به طور کلی مجموعه آموزش اینترنت اشیا و شبکه هوشمند نیز در فرادرس قابل دسترسی است. در این مجموعه آموزشی، در کنار مطالب و مباحث مربوط به PHP 5.6، ویژگی های جدید مربوط به PHP 7 نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفتهاند.