نقش آمریکا در دولت- ملتسازی در افغانستان و عراق جدید

الیزابت اولین پخش رادیویی خود را در سال 1940 در ساعت کودکان بی بی سی انجام داد. تا به امروز چیزی حدود 50 هزار میلیارد تومان اوراق به فروش رسیده است و مابقی نیز تا پایان سال احتمالا به فروش برسد. بعد از سال ۴۳ که حکومت مطلقهی محمدرضا پهلوی به پشتیبانی آمریکائیها در کشور هزاران فاجعه آفرید و آمریکائیها هم هرچه توانستند، به غارت و چپاول و توسعهطلبی و تجاوز در ایران ادامه دادند؛ دهها هزار مستشارشان در ایران بردند، خوردند، پول گرفتند، شکنجه تعلیم دادند، هزاران جنایت در ایران کردند، بالاخره در سال ۵۶ و دنبالهاش سال ۵۷ این حرکت عظیم ملت ایران به رهبری امام بزرگوار شروع شد. رحمانی فضلی گفت: از کل واجدین شرایط حضور در انتخابات که 59 میلیون و 310 هزار و 307 نفر بودند، کل آراء مأخوذه 28 میلیون و 933 هزار و چهار نفر بوده است که مشارکت 48/8 را نشان میدهد. اکایی خاطر نشان کرد: همانطور که اشاره شد، در صورت احیای برجام، در صنعت به شدت جهش پیدا خواهیم کرد. ما یک بار تحریم را شکست دادیم و مطمئنا در کنار همدیگر بار دیگر تحریم را شکست خواهیم داد. ۲. ۱۶ آذر در تاریخ ما با چه ویژگیهایی باید شناخته شود؟

امام بزرگوار را در سال ۴۳ تبعید کردند. مأموران آمریکائی رسماً آمدند ایران، با چمدانهای پر از دلار، الواط و اوباش و اراذل و بعضی از سیاستمداران خودفروخته را تطمیع کردند و کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ را در اینجا راه انداختند و حکومت مصدق را سرنگون کردند. پوتین برای انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۴ آماده است، اما تنها رقیب قابل قبولش یعنی الکسی ناوالنی، در یک زندان در خارج از مسکو محبوس شده است. وی در پاسخ به این گفته مجری که به هر حال وقتی رانتی است، در آن رانت خواری هم وجود دارد، گفت: بله، وقتی رانت است و شرایط، شرایطی است که مردم برای آینده احساس نگرانی دارند؛ اینها کنار هم قرار میگیرد و مشکل ایجاد میکند. در افغانستان از گذشته نظام حکومتی بر مبنای فدرالیسم قومی و قبیله ای بوده است. روحانی گفت: در اجلاس امروز تصمیم گرفتیم در زمینه روابط جاده ای و دریایی روابط را گسترش دهیم ؛ سه کشوری هستیم که در ساحل دریای خزر قرار داریم و باید از این دریا به عنوان دریای صلح برای کشورهای منطقه و همچنین دریای توسعه برای استفاده از ظرفیت های توسعه کشورهای ساحلی بهره برداری و استفاده کنیم. یکی از این دو ناو در سال 2017 و دیگری در سال 2020 عملیاتی شد .نیروی دریای انگلستان عملا با این دو ناو از نو شروع کرد با هواپیماهای که مانند خود ناو کاملا جدید هستند و دست کم میتواند از این دو ناو تا سال 2050 استفاده کند.

این مبارزه ادامه پیدا کرد تا سال ۴۳؛ آمریکائیها ناگزیر شدند مستقیماً داخل مسائل بشوند. در هر نقطهای از نقاط کشور که حرکتهای تجزیهطلب در آنجا زمینهای داشت، انگشت آمریکائیها را ما دیدیم؛ گاهی پول آنها را، و حتی در مواردی عناصر آمریکائی را ما در آنجا دیدیم؛ این برای مردم ما خسارت زیادی داشت. تزریق پولهای بلوکه شده از جمله هفت میلیارد دلاری که کشور ما از کره جنوبی طلب دارد می تواند به آرامش بازار ارز و به تبع آن ثبات قیمت کالاها از جمله مسکن کمک کند. با این عملکرد چطور انتظار داریم عرضه ۲.۵ میلیون خانه خالی منجر به ایجاد آرامش در بازار مسکن شود؟ ارزشهای آمریکایی در دنیا افول کردهاند. این نسبت در بین کشورهای دنیا عدد بالایی حساب می شود. جنبش دانشجوئی خصلت و خاصیتش در کشور ما لااقل اینجور است – شاید در خیلی از کشورهای دیگر هم باشد – که ضد استکباری، ضد سلطه، ضد دیکتاتوری و طرفدار عدالت است. ۵ علت بنیادین مقابله ما با دولت آمریکا چیست؟ ۳. مصادیق دشمنی دولت آمریکا علیه ملت ما چه بوده است؟

او ابتدا بدون دانستن او در توطئه توماس سیمور علیه ادوارد VI مشارکت داشت و به طور کامل مورد سوال قرار گرفت؛ او باقی ماند و زندگی کرد، اما سیمور اعدام شد. او در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ حضور خود را در رقابتهای انتخابات ۲۰۲۰ را اعلام کرد. او تحصیلات عالی دریافت کرد، در زبانهای بسیار خوبی اثبات کرد. بر اساس گزارش وال استریت ژ رونال رابرت مرداک حاضر به جلوگیری از انتشار گزارشها نشد و او در نهایت از تعطیل شدن ترانوس حدود 100 میلیون دلار ضرر کرد. اما آنچه مسلم است این است که الیزابت فراتر از معاینه معمولی و به دلیل مسائل بالینی در بیمارستان بستری شد. این سناریو بدترین سناریو برای دمکراتها است چون انتهای یک دولت نیم بند یک دولت جمهوری خواه نشسته است، دولتی که ترامپ میتواند رییس جمهورش باشد. اینجور نبود که دولتی که در تهران سر کار است، یک دولت ضد آمریکائی باشد؛ نه، با آنها دوست بود؛ اما منافع استکباری اقتضاء کرد، آمریکائیها با انگلیسها همدست شدند، پولها را برداشتند آوردند اینجا و کار خود را کردند. ۱۶ آذر مال دانشجوی ضد نیکسون است، دانشجوی ضد آمریکاست، دانشجوی ضد سلطه است.