نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری 1400/ آیت الله رییسی برنده انتخابات سیزدهم-راهبرد معاصر

برخی هم در ایران می گویند آدم بدی بوده است! در عین حال به دنبال سفر معاون وزیر خارجه کرهجنوبی به محل مذاکرات و پس از دیدار وی با علی باقری، مذاکرهکننده ارشد ایران، وزارت خارجه سئول از احتمال آزادی قریبالوقوع داراییهای بلوکهشده ایران خبر داد. به عبارت دیگر، اکثر کشورهای درحالتوسعه، از یک «دوره انتقالی» پنج ساله برخوردار میباشند. آنها می دانستند به محض آنکه ایران فرصت پیدا کند، اندیشه ایرانی که همیشه یک اندیشه توحیدی، عدالت خواه و آزادیخواه است، آنچنان در دنیا معرفی می شود که فضا بر مستکبرین و شیاطین تنگ می شود. اصلا امکان استفاده از زور برای حفظ آن سرزمین نبوده است چون اگر می خواستیم شبانه روز با اسب از این سمت آن به سمت دیگر برویم، یکسال طول می کشیده است. اول اینکه ایرانی ها ظرفیت خودشان را در طول تاریخ نشان دادند. اگر جایی قیام می کردند، تا بخواهد بفهمد و لشکر بکشد، سه سال طول می کشیده است. مجری: یعنی الان اگر کسی بخواهد راجع به کوروش فیلم بسازد، به نظر شما دولت از او حمایت می کند؟ برای همین نمی خواهند ایران به لحاظ فکری پیشرفت کند. به طور کلی اینطور به نظر میرسد که اگر این رویکرد در پیش گرفته شود، احتمال اینکه روند دیپلماتیک در چهارچوب مذاکرات وین با موفقیت همراه شود، تا حد زیادی تفویت میگردد».

وی افزود: غربیها تلاش میکردند که نگذارند ایران رهبریت جهان اسلام را به عهده گیرد، لذا بر این اساس ما شاهد بودیم که بعد از صدور فتوان عنوان کردند که فرق مختلف اسلام این حکم را قبول ندارند. اگر توانستید ۹۰ درصد مردم را سهیم کنید، یعنی به نقطه اوج رسیدید. وی تصریح کرد: اولین کاری که کردیم این بود که بیست درصد را حذف کردیم با آنان مذاکره کردیم که برای ادامه مذاکره صادرات نفت کاهش نیابد، دومین قدم این بود که ما معتقد بودیم برای حل این مساله باید در سطح بالاتر مذاکره کنیم و برای این کار مقدمات لازم را آماده کردیم، برای اولین بار تقریبا بعد انقلاب اسلامی در سال ۹۲ در آغاز دولت یازدهم بین وزیر خارجه ایران و آمریکا گفت وگو و مذاکره آغاز شد این کار ممکن است از دید مردمی که در سیاست سررشته ندارد کار ساده ای باشد ولی این کار عظیمی بود دلیل آن این بود که ما به مردم قول داده بودیم که در ظرف ۱۰۰ روز شاهد این ریسک باشند. خانم دکتر علم الهدی دانشیار رشته فلسفه علوم تربیت دانشگاه شهید بهشتی تهران، رییس سابق پژوهشگاه علوم انسانی و رییس کمیسیون تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی گفت: به ویژه از نقش مقام معظم رهبری در راس همه از رهبر معظم انقلاب اسلامی در ایجاد زمینه چنین حضوری که همه مردم و جمهور در شکل گیری دولت جدید نقش ایفا کنند، صمیمانه تشکر میکنم. می گفتم اینهمه اسطوره در تاریخ ایران هست، بیا درست کن و به دنیا معرفی کن، ارتباط با دنیا را تنظیم کن. در سال ۲۰۰۴ پوتین برای بار دوم به عنوان رییس جمهور روسیه سوگند یاد کرد. یک ماه فرصت باقی است تا هیأتها، متشرعین، وعاظ و مداحان، «نوآورانه» به دنبال سازگاری بیشتر مراسمات با شرایط کرونایی باشند. درحالیکه بعضی از کشورها دو تا مومیایی دارند ولی در قالب همین مومیایی، یک تاریخ و فرهنگ را به دنیا معرفی می کنند. بااينحال تلاش هاشمي در تشکيل کابينه اول، استفاده از طيفبنديهاي گوناگون بود به شکلي که سيد محمد خاتمي تا سال 1370 در پست وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي قرار داشت ولي پس از استعفاي وي، سکان اين وزارتخانه به علي لاريجاني که خط مشي سياسي متفاوتي داشت سپرده شد. مجری: یعنی واقعا اگر شرایط فراهم می شد، به ساخت فیلم در باره کوروش کمک می کردید؟ ️ به احتمال زیاد این لیست روز سه شنبه هفته جاری به مجلس ارسال میشود.

با این چوب هالیوود، دنبال حل مسائل فکری و جا انداختن فرهنگ خودشان و کنترل اندیشه ها هستند. آنها می دانند که در ایران به محض اینکه فرصت فراهم شود، مناسبات جهان عوض می شود، نه با زور بلکه با فکر. در میان شایعات راجع به او مورد شرکت در مراسم هایی که در آن حیواناتی همچون اسب قربانی می شدند نیز به چشم می خورد. داستان آن این است که می گوید ایران ۲۸ کشور را زیر بلیت خود برده است و خشایار شاه را نشان می دهد که شکست خورده و در واقع آرزوهای تاریخی خودشان را وارد فیلم کرده اند و به آن رنگ واقعیت بخشیده اند. این، مبنای نظام سرمایه داری است که حالا به دروغ می گوید من اندیشه لیبرالیسم یا اقتصاد آزاد هستم، اینها دروغ است. در دادگاه همچنین مشخص شد که هلمز نتایج آزمایشها را با گذاشتن لوگوی شرکت فایزر بدون اطلاع آن شرکت به سرمایهگذاران ارایه میکرده و در مواردی حتی گفته که ارتش ایالات متحده از دستگاه تولید شرکتش استفاده میکند. به گزارش ایمنا، بعد از ورود شاخص بورس به مدار نزولی و ایجاد ترس و نگرانی در این بازار و میان سهامداران، واریز منابع مالی به صندوق تثبیت بازار سرمایه از جمله تصمیمات مهمی بود که از سوی مسوولان ارشد کشور و در راستای کاهش نوسانات ایجاد شده در معاملات بورس اتخاذ شد.