ناگفتههای ۴۰ ماه حصر در سفارت

چند ساعت بعد تلگرامی از وزارت امور خارجه رسید که اعضای سفارت عراق در تهران، از پای پلکان هواپیما به سفارت بازگردانده شدهاند. توجه: دانشجویان مشمولی که از معافیت تحصیلی برخودار بوده و فارغ التحصیل یا انصراف داده یا اخراج شده و یا ترک تحصیل نمودهاند برای اطلاع از شرایط استفاده از مجوزخروج مشمولین به بخش اجازه خروج ویژه مشمولین مراجعه نمایند.

ورود به سامانه میخک و تکمیل فرم ” درخواست اجازه خروج” و دریافت کد رهگیری – در فرم درخواست سامانه عنوان “اجازه خروج مشمولین” را انتخاب نمایید. رئیسی عنوان میکند: شرط اصلی دولت پاک دستی است. با این حساب رئیسی تا 24 مردادماه برای معرفی کابینه به مجلس فرصت خواهد داشت اما با توجه به مطالبه رهبر انقلاب بهاحتمال زیاد رئیسی در روز تحلیف یا حداکثر تا میانه هفته آینده کابینه خود را به مجلس تقدیم خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراحل استخدام و گزینش در وزارت اطلاعات از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. او در همان روز تحلیف که رسما بهعنوان هفتمین رئیسجمهور ایران شروع بهکار کرد، کابینهاش را به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد تا مجلس بلافاصله بررسی صلاحیت وزرا را آغاز کند.

بنابراین نسبت به ایران این اجماع کلی وجود دارد. تنها تفاوتی که در این بین وجود دارد این است که در هنگام گرفتن وقت سفارت کانادا در انکارا، باید در مرحله اول محل دفتر VAC کانادا را آنکارا انتخاب کنیم.

اکنون تنگتر شدن حلقه علیه ترامپ و خانواده او در حالی انجام میشود که تیر امسال سازمان ترامپ و «آلن ویسلبرگ» مدیر مالی آن، در دادگاهی به کلاهبرداری مالیاتی متهم شدند. شبکه «الجزیره» گزارش داد، بالگردهای ائتلاف آمریکایی، شب گذشته بر فراز مناطق أطمة ودیر بلوط در حومه شمالی ادلب پرواز کردند و در حومه شهرک «أطمة» یک عملیات هلیبرن انجام دادند که در آن ده نفر از جمله هفت کودک کشته شدند.

بایدن از نیروهای مسلح افغانستان که توسط دولت آمریکا آموزش دیدند و تأمین مالی شدند، تجلیل کرد. متأسفانه آن چیزی که میبینیم این است که سیاستهای تهاجمی آمریکا از جمله خروج از برجام یا کارهای دیگر با واکنش قاطعی مواجه نمیشود.

همانطور که مشاهده کردید در لیست کابینه دولت طالبان در افغانستان نامی از زنان نبود و واضح است که دولت جدید و اشغالگر طالبان موافق صد درصدی زن ستیزی است و همین حذف وزارت زنان از لیست کابینه دولت جدید نشان میدهد که در آینده هم خبری از وجود زنان در کابینه یا سایر نقاط حساس کشور نیست. حالا پس از تشکیل و استقرار دولت جدید طالبان به فکر تشکیل کابینه افتادند و سخنگوی آنها یعنی ذبیح الله مجاهد لیست اعضای کابینه را قرائت نموده است.

جمهوری خواهان و حسرت شان برای بازگشت به کاخ سفید را به پس از 2032 موکول کردند موضوعی که چندان دور از ذهن نیست. هورن افزود: «در اوایل تابستان، عملیات پناهگاه متحدین را راهاندازی کردیم و با کنگره برای تصویب قانونی آن همکاری کردیم که به ما انعطاف بیشتری برای جابهجایی سریع شرکای افغان داد.

یک سال بود که مرکز مطالعات عالی بینالمللی وابسته به دانشکده حقوق راهاندازی شده بود و در سه رشته حقوق بینالملل عمومی، روابط بینالملل و اقتصاد بینالملل و برای هر رشته هشت دانشجو میپذیرفت که در امتحان رشته حقوق بینالملل عمومی شرکت کردم و قبول شدم. اقدامات رییسجمهوری منتخب در تماس با چهرههای سیاسی از طیفهای مختلف و راهاندازی سامانه نظرخواهی از مردم برای معرفی وزرا گامی مثبت و سازنده خواهد بود، بدون شک اگر کابینه ای فراجناحی تشکیل شود در این صورت مشکلات کشور بسیار سریع حلوفصل خواهد شد.

اوضاع آشفته و نا بهسامان افغانستان و وضعیت معیشتی و اقتصادی بهم ریخته آنان باعث شده تا مردم این کشور در ولایات مختلف دست به تجمعات و اعتراضات داخلی بزنند.

این اعتراضات که از کابل شروع شده بود، در دیگر ولایات نیز آغاز شد و همین امر طالبان را بر آن داشت تا به فکر تشکیل و معرفی کابینه بیفتند.

مجاهد میگوید که در پشت پرده اعتراضات مردمی افغانستان برخی جریانهای خارجی دست دارند که اینها باعث هرج و مرج شدهاند و تاکید میکند که دولت طالبان به هیچ وجه اجازه مداخله آنها را نخواهد داد.

زنی که قبل از ازدواج با دونالد ترامپ یک مدل تبلیغاتی بوده و عکس های لخت و برهنه زیادی از او در اینترنت پخش شده است. در واقع حتی اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار چوب لای چرخ این معامله نگذارد، ترامپ از خیر بازگشت به پلتفرمهای قبلی با ۱۵۰ میلیون دنبال کننده بگذرد و اپلیکیشن از نظر فنی درخشان ظاهر شود، باز رییس جمهور سابق مثل قبل در مرکز توجه شبکههای اجتماعی قرار نخواهد گرفت و با ارسال هر پست توجهات سیاستمداران و کاربران عادی سراسر دنیا را به خود جلب نخواهد کرد.

  • بیمه آسیا
  • دو قطعه عکس بیومتریک ۶ ماهه اخیر با پسزمینه سفید
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۲۹۲۷۸۰
  • نتایج زنده ورزشی
  • قیمت خودرو

ما داریم – ما بودیم – دولت قبلی – باید بگویم دولت قبل از دولت قبلی، یعنی دولت اوباما-بایدن، کاملاً روشن کرده بود که ما میتوانیم دو چیز را، دو چیز را که بسیار به نفع ما بودند، به طور همزمان انجام دهیم. این در حالی است که او قبلا گفته بود که رئیسی حتما بعد از آمدن، افرادی را از شورای ائتلاف میگیرند و بهویژه از شورای وحدت چون شورای وحدت، نگاه سهمخواهی ندارد.