مقایسه درآمد کارمندان دولتی در ایران و ۱۰ کشور دنیا

پوتین خود در مورد این فیلم تلویزیونی می گوید: “چیزی که مرا متعجب کرد این است که چطور یک شخص تنها می تواند به موفقیت هایی دست یابد که یک ارتش کامل از رسیدن به آن ها عاجز است”. پوتین تاکید کرد: در جی۲۰ ما متعهد هستیم که هنگام تنظیم توصیههای خود، ویژگیهای ملی را در نظر بگیریم، چه مبارزه با پاندمیها باشد یا اجرای دستورکار اقلیمی. ساعت 24-روز پنجشنبه گفتوگویی تصویری با محمود احمدینژاد منتشر شد که بخشهایی از آن بسیار موردتوجه قرار گرفت؛ نه به دلیل مصاحبه با احمدینژاد که این روزها در هر شبکه و رسانه و پلتفرمی دیده میشود، بلکه بیشتر به همان دلیل همیشگی؛ اظهاراتی که به شعارهای انتخاباتی بر زمین مانده میماند و در نگاه مردم مدام حرف و عملش با یکدیگر در حال قیاس. گروه سیاست سایت فردا – محمود احمدینژاد هیچ وقت نخواسته که بی سر و صدا و مثل یک رئیس جمهور سابق یا یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت کند. او همیشه سعی کرده که مثل روزهای اوج خود یعنی دوران ریاست جمهوری در صدر اخبار باشد و هر بار هم که لب به سخن گشوده، موفق شده به این هدف برسد.

به گزارش همشهریآنلاین به نقل از اعتماد، با این حال رفتار و کنشگری سیاسی احمدینژاد و همراهانش نشان میدهد که آنها از قدرت دست نخواهند کشید حتی اگر از حضور در قدرت منع شوند. پاسخ داد. در بخشی از این نشست یکی از اهالی رسانه در نقدی به رئیس جمهور گفت تصمیمات نفتی و بودجه ای دولت برای دولت بعدی مشکل ایجاد می کند، که روحانی در پاسخ به او گفت: اینکه بگوییم ما با این تصمیم درباره فروش نفت برای دولت بعدی مشکل درست کردیم این حرفها را از ذهنتان بیرون کنید. رویداد۲۴ حمید رسایی که در زمره شیفتگان رئیس دولت سابق قرار دارد سالها قبل در تمجید از عملکرد رئیس جمهور سابق در نیویورک گفته بود: دکتر احمدی نژاد جواب سوالات را در مصاحبهها با طرح یک سوال عنوان میکرد که آنها را خلع سلاح مینمود. گفتنی است میلاد موحدیان کارشناس مجری و علی یاسمی مجری طرح این مصاحبه بودهاند ضمن اینکه این مصاحبه در محل جامعه مدرّسین حوزه علمیّه قم انجام شده است. عصر ایران؛ مهرداد خدیر- گفت و گوی اخیر مهدی نصیری سردبیر پیشین روزنامۀ کیهان و صاحب نظریۀ «عصر حیرت» با محمود احمدینژاد رییس جمهوری پیشین ایران که در فضای مجازی انتشار یافته از جنبههای مختلف قابل بررسی و ارزیابی است.آقای احمدینژاد البته همان است که بود و در واقع از سال 90 به این طرف شاهدیم نه آن اصولگرایی که اصول گرایان برکشیدند و به امام زمان نسبت دادند و از بام تا شام در تریبون ها می ستودند و قرار بود پرونده هسته ای را ببندد و عدالت را جاری کند.

ساعت 24 – محمود احمدی نژاد در گفتگوی اختصاصی با هفته نامۀ فرانسوی “اکسپرس” گفته است که قصد دارد در انتخابات آیندۀ ریاست جمهوری ایران شرکت کند. دکتر احمدی نژاد: آنها می گویند ما با سانسور مخالف هستیم. خرداد: حسین نورانینژاد فعال سیاسی و روزنامه نگار در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: مصاحبه اخیر احمدینژاد لازم بود تا دوباره او را به یاد ما بیاورد. فرقی نمیکند رسانه مصاحبه کننده ورزشی باشد یا سیاسی، پربازدید باشد یا کم مخاطب. من معتقد هستم کسانی که دنیا را در صد سال اخیر مدیریت کردند، به این نتیجه رسیده اند که ساز و کارهایشان دیگر پاسخ نمیدهد، باید تغییرات اساسی بوجود بیاورند و انتشار کرونا، یکی از اهدافش پوشش دادن و تغییرات است.بخشهایی از این گفتگو را به نقل از سایت رئیس جمهور سابق بخوانید:رابطه ایران و عربستان بسیار بسیار مهم است، برای منطقه ما تعیین کننده است و بر روی مسائل جهانی هم تاثیر بالایی میگذارد. ایشان که دو رئیس قوه را در این سمت تجربه می کرد به عنوان یکی از مسئولان ارشد قضایی کشور مسئولیت سازماندهی و اداره تشکیلاتی این مجموعه را بر عهده داشت. رییس جمهور سابق ایران میخواهد حرف بزند و میداند که بعد از این حرفهایش تبدیل به تیتر یک رسانههای رسمی و غیررسمی میشود.

وی بیان داشت: به طور مثال از ابتدای انقلاب تا سال ۹۲ حدود ۴ هزار ۳۰۰ تشکل خیریه عضو سازمان بهزیستی فعالیت کرده و در دولت های یازدهم و دوازدهم به بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ سمن و خیریه مجوز فعالیت داده شده و هم اکنون فقط در حوزه خیریه های سازمان بهزیستی بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ سمن فعالیت می کنند. به گزارش فارس، این یار دیرین امام و رهبری و از مبارزین برجسته قبل از انقلاب از چندی پیش به دلیل کهولت سن و بیماری دستگاه گوارشی در بستر بیماری بودند که در ۸۹ سالگی به دیدار حق شتافت این در حالی است که او در طول دوران انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای را به کشور ارائه کرد. در هتلی که اسکان داشتیم رییس جمهور ی پاکستان و چند رییس جمهوری دیگر حضور داشتند که در مدت حضور خود تحرکی از آنها ندیدیم در حالی که اکثر سالنها و جلسات در اختیار گروه ایرانی بود. خبرگزاری ایرنا هم گزارش داده امیرعبداللهیان در این گفتگو برخی رخدادهای مربوط به مذاکرات را مثبت توصیف کرده، هر چند به زعم او آنها هنوز انتظارات ایران را برآورده نمی کند.