طراحی صفر تا صد انواع سایت و فروشگاه اینترنتی-کیان تجارت

در نسخه های پیشتر PHP توابع strstr و strpos مورد استفاده برای این کار بودند، اما به بلوک های کد پیچیده تری احتیاج داشته و دارای برخی مشکلات بودند. همانطور که اشاره شد، باید تنها یک نسخه از آدرس هر صفحه قابل دسترسی باشد و نسخههای مشابه به نسخه اصلی ریدایرکت شوند تا کاربران و ربات خزنده موتور جستجو را به صفحه مورد نظر هدایت کنند.

ربات خزنده گوگل در هنگام بررسی صفحات برچسبهای هدینگ(Heading tags) مانند H1، H2، H3 و غیره را برای تعیین میزان مرتبط بودن محتوا بررسی میکند. همانطور که میبینید، یوست سئو میزان و چگالی استفاده از این کلیدواژه را در متن ما بررسی کرده و گزارش میدهد که با توجه به طول متن آیا این مقدار کافی است یا خیر. برنامهنویسی مستلزم این است که شما بررسی و تحلیل اسناد را همراه با کدنویسی انجام دهید که به ابزارهای دیگر نیاز دارد.

سرعت پاسخگویی برنامه ها را افزایش میدهند. به این شکل، نرخ کلیک این پست افزایش مییابد. امروزه این رویکرد کمکم جای خود را به سناریوهای پیچیدهتری میدهد که در آن بهینهسازی نرخ کلیک (Click-through rate) اهمیت بیشتری نسبت به گنجاندن کلیدواژه هدف در برچسبهای عنوان دارد. دومین مزیت مهم CMS این است که به افراد غیر فنی که زبان برنامه نویسی نمی دانند اجازه می دهد به راحتی محتوای وب خود را ایجاد و مدیریت کنند. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که تنوع این قالبها نسبت به دیگر سیستمهای مدیریت محتوا کمتر است.

شما میتوانید مانند تصویر زیر، عنوان نوشته یا صفحه خود را در افزونه یوست سئو وارد کنید. اگه شما نیز در چنین شرایطی قرار گرفتید، اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و اگر فیلم یوتیوب یا جزوه (یا کتابی) که در حال خواندن آن هستید، موضوع مربوطه را به خوبی توضیح نمیدهد، باید منبع آموزشی دیگری پیدا کنید. برای این منظور طیف وسیعی از برنامهها در نظر گرفته میشود که میتواند از آموزشهای ابتدایی و مقدماتی شروع شود و تا جلسات پیشرفتهتر ادامه پیدا کند. یک توضیحات متای خوب میتواند کاربر را تشویق کند به جای کلیک روی نتایج بالا یا پایین سایت شما در صفحه نتایج جستجوی گوگل، روی سایت شما کلیک کند.

این کار مزیت بزرگی برای شما محسوب میشود زیرا با برجسته کردن برخی محصولات قدیمی و یا مجموعه محصولات جدید میتواند فروش را بالا برد.توصیهها و نظرات کاربران را نمایش دهید. همه چیز بستگی به این دارد که در کدام منطقه می خواهید کاوش کنید ، زیرا علوم کامپیوتر یک حوزه گسترده است و هنوز در حال پیشرفت است و به این زودی متوقف نمی شود.

با اینکه این اسکریپت ها به صورت رایگان ارائه می گردند توسط افراد مبتدی برای پیاده سازی وب سایت نباید مورد استفاده قرار بگیرند زیرا با نصب و پیکربندی نادرست ممکن است لطمه ها جبران ناپذیری به وب سایت وارد آید. البته باید دقت داشته باشید که تغییر تنظیمات پیوندهای یکتا بعد از انتشار پستها ممکن است لینکهای قبلی شما را که پیشتر منتشر کردهاید به هم بریزد. بهترین راهکار این است که در هر صفحه تنها یک برچسب H1 داشته باشید، و بعد بر اساس محتوای مطلب، سلسله مراتبی برای استفاده از چند برچسب H2 و H3 و غیره داشته باشید.

میتوانید به این مساله به عنوان سلسله مراتبی از اهمیت نگاه کنید. برای اعمال این تنظیمات، کافی است به بخش پیوندهای یکتا (Permalinks) از تنظیمات وردپرس مراجعه کنید، و گزینهی نام نوشته (Post Name) را انتخاب کنید و سپس تنظیمات را ذخیره کنید. را در اختیار شما قرار می دهد. نکته دیگری که موجب افزایش سرعت سایت های وردپرسی می شود سازگاری مناسب هاست با سایت است. برای این منظور لازم است تا قبل از خرید نهایی، کمی از فرصت خود را صرف کسب اطلاعات در خصوص انواع هاست و مزایا هر کدام کنید. دقت کنید که برخی موتورهای جستجوی دیگر، همچون Yahoo و Bing ممکن است حتی بیشتر از گوگل روی برخی از این نکات سئو تاکید داشته باشند.