روحانی آغاز سال ۱۴۰۰ را تبریک گفت

الیزابت روهم سال 1392 در 40 سالگی در فیلم کلاهبرداری آمریکایی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. الیزابت امینی برای پایان دادن به این شایعه به دیدار محمدعلی کشاورز رفت و این عکس را با هدف رد شایعات بی اساس منتشر کرد. شاید این سوال برای همه زوجینی که قصد جدایی دارند پیش آید که برای طلاق توافقی چه باید کرد؟ اگر قصد خرید یکی از این پوتین های سربازی یا نظامی را دارید اولین چیزی که باید در نظر بگیرید سایز آن است. دورهای که مورخین این کشور از آن به عنوان “عصر توطئه” نام میبرند. جرایم کمیسیون تماماً به حساب شهرداری ریخته میشود و آیا شورا از میزان دقیق آن اطلاع دارد؟ این اتفاقات چنان بیرحمانه و شنیع هستند که حتی صحبت کردن از آن ها نیز انسان را به خشم می آورد. ما میتوانیم عوارض نوسازی را در برخی مناطق برخوردار بویژه برای مجتمعهای تجاری شمال تهران افزایش دهیم، اما درمناطق محروم بویژه در بافت فرسوده این کار امکانپذیر نیست.چون مردم در شرایط فعلی هم بضاعت مالی چندانی برای نوسازی ندارند، حتی لازم است برای این مناطق، سیاستهای تشویقی هم اعمال شود.

همانطور که میدانید ما در زمینه ساخت و ساز، عوارض تراکم مجاز هم داریم که کاملاً قانونی است. به هیچ وجه، ما معتقدیم که شهرداری نباید به این جرایم ورود کند، اما متأسفانه در این زمینه مشکلات زیادی داریم، از جمله اینکه ما به عنوان نماینده شورا در کمیسیون کارمان را درست انجام میدهیم، اما شهرداری نه! نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در اظهاراتی مداخلهجویانه خواستار آزادی فوری برخی دوتابعیتیهای زندانی در ایران شد. امروز ملّت ایران در حالی به استقبال بهار طبیعت و بهار زندگی آمده است که سرمایههای ارزشمندی که در این هشت سال اندوخته است، پشتوانه و توشهی راه او در دوران گشایش و شکوفایی خواهد بود. او نگرشها، روشها و عادتهایی را مورد بحث قرار میدهد که برای داشتن یک زندگی خلاقانه نیاز داریم. به گفته آنها اگر توافقی در کوتاهمدت انجام شود، نرخ دلار میتواند کاهش بیشتری به خود بگیرد اما اگر توافقی در کار نباشد، قیمتها بار دیگر در مسیر افزایشی قرار خواهند گرفت. اکنون روند کاهشی برای انس جهانی پیشبینی میشود و بنابراین هنگامی که انس جهانی کاهش قیمت داشته باشد و از سوی دیگر دلار نیز در مسیر افت قیمتی قرار بگیرد ما شاهد کاهش بیشتری در قیمت طلا خواهیم بود.

تخت روانچی افزود: هم اکنون برخی دولتها فریبکارانه سعی میکنند اصرار ما بر احیای کامل و قابل راستیآزمایی حقوقمان را به عنوان یک اقدام غیرسازنده و انعطافناپذیر معرفی کنند. درواقع در طرح تفصیلی مصوب ازسوی شورای عالی معماری و شهرسازی به شهرداریها اجازه داده شده که عوارض تراکم مجاز را دریافت کنند. اگر دولت قول داده که مسکن را ساماندهی میکند باید همه در جهت این هدف دولت تلاش کنند. وی اظهارداشت: کسی که از مذاکره خارج شده و به مذاکره پشت کرده ، ترامپ و دولت او است و تحریم ها و اقداماتی هم که انجام میدهد، علیه ملت ایران و منافع ملی ایران است. توکلي در تبليغات انتخاباتياش، رشد بيعدالتي اقتصادي و رفاهطلبي دولت را عامل بسياري از مشکلات کشور ميدانست و در اين راستا انتقاداتي به عملکرد هاشمي رفسنجاني وارد کرد. رئیسجمهور آمریکا در سخنرانی خود بار دیگر گاف داد و این بار جمعیت آمریکا را اشتباه اعلام کرد.

2- رییس جمهور آمریکا و اورزولا فون در لاین رییس کمیسیون اتحادیه اروپا روز بیست و هشتم ماه ژانویه با انتشار بیانیه مشترکی اعلام کردند ، با کشورهای مختلف اروپایی برای تامین پایدار گاز طبییعی همکاری خواهند کرد. در دهه ۱۹۹۰، آمریکا و ناتو، روسیه را مجبور کردند که بقایای ارتش شوروی را از پایگاههای خود در اروپای شرقی، آلمان و کشورهای حوزه بالتیک خارج کند. جو بایدن بی کفایت ترین رئیس جمهور آمریکاوی ادامه داد: جو بایدن بی کفایتترین رئیس جمهوری است که در همه عمرم دیده ام و در سیاست خارجی از کارتر هم بدتر است؛ وی ماهیت جنگ با تروریسم را نمیفهمد و گمان میکند که اگر از این منطقه خارج شویم امنیت خواهیم داشت. روحانی با اشاره به تاثیرات برجام در اقتصاد کشور گفت: بعد از برجام شرایط متفاوت شد و دیدید که کار شما در حوزه بیمه آسان شد و صنعت بیمه تغییر کرد؛ تولید حرکت کرد؛ شرکتهای خارجی به ایران آمدند و فقط یک کشور در آن شرایط ۵۰ میلیارد دلار به ما اعتبار داد. اگرچه که در این میان همسایگان ایران در منطقه خاورمیانه، احتمالا نظرات دیگری دارند. ضمن این که نیازمند تحقیقات مفصل در زمینه حفظ انرژی و کاهش انرژی و بهره برداری از فضا در موضوع مسکن هستیم.