خبر جدید درباره وام |وام فوری بدون ضامن از بانک ملی

طبق اعلام مرکز آمار اتحادیه اروپا، متوسط نرخ تورم ۱۹ کشور عضو منطقه یورو در ۱۲ ماه منتهی به جولای با ۰.۳ درصد افزایش نسبت به رقم مشابه منتهی به ماه قبل به ۲.۲ درصد رسید تا نرخ تورم مجددا از سطح دو درصدی هدفگذاری شده بانک مرکزی فاصله گیرد. شاخص در هفته جاری ۳ درصد افت کرد و مجددا به زیر مرز یک میلیون عقبنشینی کرد. این امر باعث می شود تا فرد خریدار، الزام کافی برای پرداخت قسط های تعیین شده داشته باشد و در صورت عدم پرداخت، فرد خریدار می تواند برای فروش ملک مورد نظر و پرداخت اقساط عقب افتاده، اقدام نماید. آقای رنجدوست یکی از کارکنان بازنشسته­ی بانک کشاورزی که از سال 61 تا موقع فوت استاد مستمری ایشان را می­بردند در این مورد می گوید: یادم هست هر موقع به خانه­ی درویشی و بسیار محقر استاد می­رفتم استاد را با همان نیم پالتو و کلاه در حال قرائت قرآن و یا مطالعه و نوشتن می­دیدم. همچنین در این بازار دو میلیارد و ۳۷۵ هزار برگه سهم به ارزش ۶۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال داد و ستد شد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده در نشست خبری نشان اعتباری که امروز با حضور مسعود خاتونی عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک، علی موسوی زاده معاون اعتباری و بانکداری شرکتی، سعداله عیسی زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی، سعید ستاری رییس اداره کل مدیرت و فروش اموال تملیکی و مازاد، محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد و فردوس باقری مدیرعامل سککوک برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: رسانه رکن چهارم جامعه و چشم جوامع هستند و ما این زحمات را قدر میدانیم و یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه را گرامی میداریم.

علاوه بر این در بین تمامی نمادها، نماد ملی صنایع مس ایران (فملی) با یک هزار و ۷۸۸ واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با یک هزار و ۳۶۷ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با یک هزار و ۲۲۲ واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با یک هزار و ۲۱۶ واحد، پالایش نفت تهران (شتران) با ۹۱۴ واحد، گروه مپنا (رمپنا) با ۶۴۳ واحد، بانک تجارت (وتجارت) با ۵۸۰ واحد، گروه صنعتی پاکشو (پاکشو) با ۴۲۷ واحد، بانک پارسیان (وپارس) با ۲۸۳ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۲۸۲ واحد، سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) با ۲۳۳ واحد، پتروشیمی فناروان (شفن) با ۲۳۱ واحد و پتروشیمی پردیس (شپدیس) با ۲۲۵ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. توسعه و عمران استان کرمان (کرمان)، توسعه مسیر برق گیلان (بگیلان)، ریل سیر کوثر (حسیر)، بیمه معلم (ومعلم)، معدنی کیمیای زنجان گستران (کیمیا)، گسترش سرمایه گذاری ایرانیان (وگستر) تاثیر مثبت بر شاخص این بازار را داشتند. در نتیجه سود ما از این معامله ۱۷۰۸۵۵ تومان خواهد بود. امروز در بازار معاملات عمده فرابورس 990 میلیون سهم شرکت خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی از مجموعه شرکتهای وابسته به این صندوق به قیمت هر سهم 123 تومان کشف قیمت و میان شرکتهای تابعه این صندوق معامله شد.

تاکنون بیش از ۲۲۰ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۱۲۱ مورد ابتلا به کرونا گزارش شده است که در این بین چهار میلیون و ۵۶۶ هزار و ۹۰ نفر جان خود را از دست دادهاند. به طور معمول برای همه بانکها ابتدا باید به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و پس دریافت مدارک مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید. حالا به نظر میرسد بازار سرمایه خود را برای جبران این اصلاح آماده میکند. در ماه ژوئیه ۷۰۸ هزار واحد مسکونی به فروش رفته که این رقم از ماه قبل ۷۰۰۰ واحد بیشتر است. این نرخ بیکاری، کمترین نرخ بیکاری این کشور در ۲۶ ماه اخیر است. در مادرید شاخص “ایبکس ۳۵” ۱.۳۱ درصد پایین رفت و به ۸۸۶۴.۱۰ واحد رسید. در گروه فلزات اساسی اما در کنار مطرح شدن موضوع آزادسازی قیمت محصولا ت فولادی ، بلوک 53 درصدی شرکت ذوب آهن اصفهان به قیمت پایه هر سهم 482 تومان و 2 ریال بر روی میز فروش فرابورس رفت که با افزایش قیمت تا 489 تومان و 4 ریالی ادامه رقابت به روزآینده موکول شد.

بانک ملت با ارائه سند ملکی، وام های گوناگونی را تا سقف 200 میلیون تومان و با بازپرداخت 5 ساله در اقساط ماهیانه ارائه می دهد. بازپرداخت وام نیز 36 ماهه است که این زمان همیشه یک زمان استاندارد با توجه به شرایط دریافت انواع وام های میلیاردی بانکی است. با این همه در دقایق پایانی معاملات امروز حجم عمده ای از صف فروشها در دامنه نوسان منفی قیمت جمع آوری شد؛ اقدامی که می تواند ناشی از انگیزه و اعتقاد فعالان بازار سهام به تداوم افزایش قیمتها و خیز مجدد نماگرهای بورس برای ثبت رکوردهای تاریخی جدید باشد که پس از یک استراحت کوتاه مدت دوباره آن را از سر خواهد گرفت. در ادامه واگذاری صف خریدهای میلیونی در اغلب نمادهای معاملاتی ، طی امروز نیز معاملات بازار سهام با غلبه عرضه بر تقاضا ادامه یافت. به گزارش ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه در حالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۱۴ هزار و ۱۲۹ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۹۳۸ هزار واحد رسید. این موضوع در کنار ریسکهای سیاسی بینالمللی و نوسانات نرخ ارز در داخل کشور، اصلاح شاخص را ادامه دار کرد تا آنجا که شاخص در هفته گذشته به عدد یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد نیز نزدیک شد.