خبرگزاری صدا و سیما

طحان نظیف در خصوص ایراد شورای نگهبان به موضوع به کارگیری قضات در وکالت و راهکار شورای نگهبان برای رفع ایرادات پیرامون آن، گفت: قانونگذاری بر عهده مجلس شورای اسلامی است.

  • اصل نود قانون اساسی
  • چرا صدا خشن میشود
  • یزدانی روی مود سیمئونه ؛ یک اخراج عجیب (عکس)
  • میرزا محمدعلی ادیب تهرانی[۱۴]
  • قهرمانی حفاری در تورنمنت گلف “جام حسینپور”
  • کشتی ایران مثل چاه نفت میماند

فونت وزیر از سری فونت های سنس سریف است و به همین دلیل فونتی است برای استفاده در صفحات وب، رابط کاربری برنامهها و در کل هر کجا که نیاز باشد نوشته ها در صفحه نمایش به تصویر در آیند . جدای از ایراد مفهومی که در این بند وجود دارد، ملاحظه کنید شورای نگهبان تا کجا برای خود حق دخالت قائل است. ↑ نگاه کنید به نائینی، فوائدالاصول، ۱۴۱۷ق، ج۳، ص۱۹۴. لذا ملاحظه می کنید برای تصویب این طرح چه فرآیند طولانی طی شده و همه ارکان نظام درگیر بودند و حق هم همین بود. رابرت بلچر: مذاکرات صلح پیش از تصمیم ترامپ مرده بود! حمله ترامپ به بایدن: آمریکا را با سر به جهنم میبری! نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه از نظر برخی اصلاحطلبان نباید درمقابل آمریکا ایستادگی کرد، گفت: آنها هژمونی آمریکا را پذیرفتهاند و میخواهند ذیل ریاست ایالات متحده زندگی کنند. به گزارش شبکه شرق، پس از ارسال پاسخ از سوی شورای نگهبان به علی لاریجانی درباره دلایل رد صلاحیتش، رئیس سابق مجلس در نامه مبسوطی به تاریخ ۲۷ مهرماه که به تعدادی از سران نظام و مقامات عالیرتبه ارسال کرد، توضیحاتی در خصوص رای شورای نگهبان مطرح و از برخی مواردی که به ادعای وی بیدقتی شده است، گلایه نمود.

و همچنین گمانهزنیهایی درباره جایگزینی آیتالله اعرافی، گفت: تغییری در شورای نگهبان مطرح نیست و این شایعات غلط است. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: این اطمینان خاطر را به مردم میدهیم که هر نوع واکسنی که نیاز باشد اعم از داخلی و خارجی، تأمین میکنیم، برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر عدم ورود واکسن خارجی به داخل کشور مطرح شده که این را تأیید نمیکنیم و معتقدیم هر زمانی که نیاز باشد در این خصوص اقدام خواهد شد، هر نوع واکسنی که مورد نیاز باشد وارد چرخه تزریق میشود و هیچگونه محدودیتی در این خصوص وجود ندارد، تاکنون ۱۸۵ میلیون دُز واکسن تهیه کردیم که حدود ۱۵۲ میلیون دُز آن وارداتی بوده و ۳۳ میلیون دُز دیگر هم واکسنهای داخلی است و این واکسنها تاکنون به ۶۰.۵ میلیون ایرانی تزریق شده است. در صورتی که مرجع وضع مصوبه مورد شکایت صلاحیت وضع آن را داشته است، خلاف شرع شناخته نشد و چنانچه در تشخیص موضوع اختلاف باشد (مانند سرایت یا عدم سرایت آلودگی به شهرستان دیر)، در صلاحیت مرجع صالح قضایی است.

مصوبه مورد شکایت خلاف شرع شناخته نشد. در گزارش رویترز به نقل از مقام آمریکایی که نامش فاش نشده، ادعا شده بود که این مانور نظامی مورد بحث برای بدترین سناریو با هدف مقابله نظامی با تأسیسات هستهای ایران در صورت شکست دیپلماسی و در صورت درخواست رهبران کشورهایشان برنامه ریزی شده است. طولانی نبود، اما مفهومش سنگین بود. بارش سنگین برف با حجم بیش از یک متر از روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ظهر روز اول بهمن ماه موجب مسدود شدن بسیاری از راههای مواصلاتی در مازندران شده است. بارش اولین برف زمستانی سبب سفیدپوش شدن منطقه گردشگری شش پیر استان فارس شد.

تفاهمنامه مطالعات اکتشافی ذخایر معدنی، منابع فلزی و تامین زیرساختهای معادن و صنایع معدنی فارس، بین سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، استانداری فارس و سازمان صمت فارس امضا شد. نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از ایراداتی که شورای نگهبان به مصوبه مجلس مبنی بر واردات خودرو در ماده 4 داشت، مربوط به ارز بدون منشا بود که گفتند ابهام دارد و باید توضیح داده شود. از آنجا که ماهیت این مصوبه لایحه است، پس میتوان گفت بار مالی آن از سوی دولت تقبل شده است، اما با توجه به اصل ۷۵ قانون اساسی، اگر در مجلس نسبت به لایحه، تغییراتی انجام شده که بار مالی آن را افزایش داده و طریقی برای تامین آن نیز پیشبینی نشده باشد، مغایر این اصل خواهد بود مگر اینکه دولت آن تغییرات را نیز رسما پذیرفته باشد؛ لذا بخشی از اشکالات و ابهامات نیز ناظر به مواردی بود که در مجلس به لایحه اضافه شده بود؛ به عبارت دیگر بار مالی مصوبه در حد لایحه دولت، تامین شده است، اما نسبت به مواردی که در مجلس به لایحه اضافه شده، واجد ایراد دانسته شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقهای خوزستان با اشاره به آماده افتتاح بودن نیروگاه میانرود دزفول گفت: این نیروگاه 25 مگاواتی، در شمال خوزستان وارد مدار میشود تا بخشی از محدودیت تولید برق و محدودیت خطوط فوق توزیع را در این ناحیه جبران کند.

اگر طرح واردات خودرو به خوبی پیش برود بخشی از مشکلاتی که قرار بود با عرضه خودرو در بورس حل شود، حل خواهد شد. تا روز گذشته، تمام مدارس شهر تهران همچون مدارس ساير شهرهاي كشور، داير بود چون به زعم وزير كشور و وزير آموزشوپرورش، ابتلاي كروناي دانشآموزان و معلمان در فضاي مدرسه به هيچوجه قابل اثبات نيست. ماده ۳۵. دستور جلسات شورای نگهبان جز در موارد فوری حداقل ۲۴ ساعت قبل از تشکیل جلسه توسط دبیر به اعضاء اعلام میگردد. آن حداقل ده ساعت است که در صورت ضرورت تا دوساعت دیگر قابل تمدید میباشد. چنان که مسلمین به همین جهت موفق شدند تمدن عظیم به وجود آورند». ما یکی از ارکان مردم سالاری را احزاب میدانیم و این گفتوگو همواره وجود داشته است و ما مطالب و دغدغههای آن ها را میشنویم و معنای این موضوع نگاه سهمیهای به احزاب نیست. « چهره های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا، حالا و در آستانه چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی متوجه شده اند که کجای راه را اشتباه رفته اند و در تلاش برای جبران اشتباهات خود هستند.

با توجه به اصلاح به عمل آمده، اطلاق حکم مذکور در صدر ماده نسبت به مواردی که پیشنویس قرارداد، متضمن انشا قرارداد است، خلاف موازین شرع شناخته شد. از آنجا که شارع از این کار نهی نکرده است، نتیجه میشود که این سیره را تأیید کرده است. «ایشان (دکتر لاریجانی) شرایط عراق و منطقه را به خوبی درک می کنند و به تمام جهات توجه دارند و دیدگاه های خود را نیز به روشنی بیان می کند». نکته قایل توجه در مورد فونت وزیر کیفیت بالای آن به همراه طیف گسترده اوزان این فونت میباشد ،این فونت در وزن های خیلی نازک ، نازک ، معمولی ، کمی ضخیم و ضخیم در دسترس است که با دانلود این فونت میتوانید به کلیه وزن های نام برده شده دسترسی داشته باشید .

نکته دوم، آقای هاشمی آدم ناشناسی نبودند که منتظر باشیم وزیر اطلاعات اظهارنظر کند. چون فردی که میخواهد در این زمینه فعالیت کند، یک سری لوازم و وسایل احتیاج دارد و در مرحله بعد باید جایی را اجاره کند.