حمله سایبری، دولت فدرال آمریکا را سر درگم کرده است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به حسن روحانی گفت: 190 نفر از بدهکار اصلی بانکی از نورچشمی های دولتی هستند و شما چگونه می خواهید برخورد کنید؟ اما جواد امام مدیرعامل بنیاد باران در این باره گفت: هیچ جلسه تشکیلاتی که بخواهند راجعبه انتخابات باشد، مطلقا صحت ندارد. او در پاسخ به این سوال که آیا اظهارنظرهای آخوندی مبنی بر دستور احمدینژاد برای برکناری علی دایی را خوانده است یا نه گفت: شما دنبال قاتل بروسلی هستید؟ وی در پاسخ به این سوال که اگر احمدینژاد مجددا کاندیدای ریاست جمهوری شود، آیا از وی حمایت خواهد کرد یا خیر، گفت: به خاطر مشایی نه. ؛ به کسی نه نمیگوید این بار مقابل خبرنگار روزنامه کویتی نشسته است. البته اگر مشایی هم نباشد باز هم نه. به نظرم همان موقع هم ما کار درستی نکردیم. امکان دارد که یک روز یک جوانی هم بتواند مثل آقای بهجت شود و این کار خوبی نیست که ما قاطعانه منکر این مسائل بشویم.

وی افزود: ابن سینا می گوید هرچه را نمی فهمی را باید زیر گنبد امکان ببری. یعنی ممکن است که بعضی چیزها زیر گنبد امکان محقق شوند و آنها را باور کنیم. این عضو جامعه روحانیت مبارز در رابطه با امکان واقعیت داشتن مسائلی مانند هاله نور گفت: اگر توفیق خدا شامل حال کسی بشود، این مسائل ممکن است. عمده وعده های انتخاباتی او شامل حمایت از مسکن دولتی بود. نظرشان این بود که علی دایی نباشد. روزهای اولیه مذاکره طرف مذاکره میگفت در دوران محدودیت که این دوران امروز 8 سال در این توافق است، ایران فقط 100 سانتریفیوژ داشته باشد. لوید آستین (Lloyd Austin)، گزینه وزارت دفاع، ژنرال چهار ستاره بازنشسته با بیش از 40 سال خدمت در ارتش است. اما اوکراین در سال ۲۰۱۴ خواستار امضای یک توافق شراکت با اتحادیه اروپا شده با این تصور که این موضوع میتواند یک مسیر امنتر برای نزدیکتر شدن به غرب باشد. جلسات به صورت دو جانبه و چند جانبه طی روزهای گذشته در این جریان داشته و نمایندگان کشورهای مشارکت کننده در این گفتوگوها در اولویت موضوع لغو تحریمهای غیرقانونی و ظالمانه آمریکا علیه ایران تاکید دارند.

اهرم آمریکا نسبت به ایران دو مورد است: تحریم و حصار. از یک سو، رئیسی بر ضرورت پایان بخشی به تحریم ها علیه ایران تاکید داشته و وزارت خارجه دولت وی نیز تاکید کرده که ایران خیلی زود روند “مذاکرات وین” را از سر خواهد گرفت. باید علی دایی را نگه میداشتیم تا پایان رقابتهای مقدماتی همراه تیم ملی باشد. هرچند که با پایان دولت احمدینژاد برخی از اقشار جامعه تمایل دارند که دیگر بحثی در این مورد مطرح نشود و آن مقطع زمانی به فراموشی سپرده شود. در عالم وجود این مسائل امکان دارند اما اینکه صحیح است یا خیر را نمی دانم. این مسائل امکان دارند. او درباره این موضوع که بارها تاثیر رئیسجمهور در این اتفاق را تکذیب کرده، اظهار کرد: من گفتم که با احمدینژاد ارتباطی نداشتم. من که با احمدینژاد ارتباطی نداشتم و یادم نمیآید که زنگ زده باشد و بگوید دایی را بردار! در ایران نیز با به قدرت رسیدن دولت مطلقه مدرن اقدامات بسیاری برای توسعه راههای ارتباطی انجام شد. عبدالرضا مصری در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۵ بهمن ماه) و در جریان طرح سوال یکی از نمایندگان از وزیر صمت درباره واگذاری ایران خودرو و سایپا، اظهار داشت: امیدوارم دولت انقلابی مسئله واگذاری سایپا، ایران خودرو و همچنین باشگاههای استقلال و پرسپولیس را تعیین تکلیف کند.

شجونی ادامه داد: جاروجنجال راه انداختهاند و افکار مردم را مشغول یک مسائلی کرده اند. وی افزود: مردم آذربایجان و کردستان مانند مردم دیگر مناطق ایران، هرگز به دنبال جدایی از ایران نبودند و صرفا بر ضرورت به رسمیت شناخته شدن حقوق اساسی خود تاکید داشتند و سرانجام با دستگیری بسیاری از سران و اعضای فرقه دمکرات، منطقه را از وجود آنان پاکسازی کردند. این اصل که اصطلاحاً «Most-Favoured-Nation» نامیده میشود، هر گونه تبعیض در خصوص نحوه عملکرد حقوق مالکیت فکری برای اتباع کشورهای مختلف عضو را ممنوع میداند. سرویس ظروف حاشیه دار از مدل سرویس های بسیار پرفروش هستند ، به خصوص که اگر این حاشیه طلایی رنگ باشد ، این ست سرویس از برند الیزابت هم به همین گونه است که خیلی ظریف حاشیه های ان کار شده و از مدل سرویس های 30 پارچه است که با این وجود می توان گفت برای تعداد افراد شش نفر قابل استفاده خواهد بود . فرانسه از لحاظ جمعیتی بسیار به ایران نزدیک است و حتی آمار بیکاری آن نیز اختلاف کمی با ایران د ارد.