اصلا از اقتصاد خوشش نمی آید

در زندگینامه ملکه الیزابت دوم آمده است که: پرنسس الیزابت الکساندرا مری وینزر در 21 آوریل 1926 در لندن، از شاهزاده آلبرت، دوک یورک (که بعدا به پادشاه جورج ششم معروف شد) و الیزابت بووز- لیون به دنیا آمد. به نظر میرسد یکبار تولد گرفتن برای این خانم مسن کافی نیست.تاریخ رسمی تولد ملکه الیزابت در ماه ژوئن است اما تاریخ تولد واقعی وی بیست و یکم آوریل است. این یک ماه، فرصتی ذیقیمت است برای راهاندازی «کارزاری آگاهیبخش». در این مورد، هیچ نیازی به موافقتِ سنای آمریکا یا پارلمان ایران نیست و از سوی دیگر، دولتهای آتی آمریکا نیز عملا با یک الزام عینی و حقوقی جهت التزام به توافق برجام رو به رو میشوند. ۴، شاید بتواند فضای موجود بین ایران و این نهاد سازمان ملل تلطیف کند یا دستکم از تشدید آن ممانعت کند. ثانیاً وجود رابطه برای آمریکائیها – نه امروز، همیشه اینطور بوده – وسیلهای بوده است برای نفوذ در قشرهای مستعد مزدوری در آن کشور. این نشان می دهد که این دعواها برای سرگرم کردن افکار عمومی است. زمانی که من به بلوغ سیاسی نرسیده بودم و هنوز درک درستی از شرایط سیاسی نداشتم، گمان می کردم که راهکار مقابله با جناح راست، جناح چپ است.

بعد از مدتی خود راست ها به این نتیجه رسیدند که راهکار مقابله با چپ ها مدرن شدن است که در واقع این نوع تفکر حاصلش می شود کارگزاران. وی ضمن تاکید براینکه اگرچه برجام تنها یک بستر برای توسعه این صنعت است و موضوع اصلی به نحوه سیاستگذاری و مدیریت دولت در ساماندهی وضعیت صنعت و بازار خودرو مربوط میشود گفت: اما در واقع برای رسیدن به مقصد توسعه در خودروسازی، برجام یک مسیر است. واقعا تنها مقطعی که من دیدم و احساس کردم که ملت در حاکمیت یک پدر دلسوز دارند یکی دوره مرحوم رجایی بود و یکی هم دوره اقای احمدی نژاد. آموزش، پژوهش و پیشرفتهای علمی، برای ما نه تنها دارای جایگاه اساسی است، بلکه امری اعتقادی و تکلیفی دینی نیز هست. تحریم به هیچ عنوان برای ما تهدید نبوده است. لازم به ذکر است که نتیجه فعالیت های سایت تهران تولید رادیو دارویی هست که نیازهای بیش از 800 هزار بیمار را تامین می کند. قانون نانوشتهای در میان اصلاحطلبان، رهبران این طیف را در جایگاهی فراقانونی و منزه از نقد و اعتراض معرفی میکند. شود، مگر این که جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد.

یک پدر دلسوز ممکن هست که خطاهایی هم داشته باشد اما دلسوز است و اگر خطایی مرتکب شود از سر دلسوزی است و خانواده یا مردم احساس اعتماد میکند. وگرنه غیر از این من همیشه تصورم این بوده که روسای جمهور بیشتر شبیه به ناپدری هستند تا یک پدر! چون پدر دلسوز حتی اگرهم خودش نخورد و نپوشد ولی نیاز بچه هایش را فراهم میکند. متوجه می شویم که تحریم امروز متوجه بنزین است، مثل اقای احمدی نژاد که آمد این مساله را حل کرد. اقای احمدی بزرگترین گناهش این بود که آمد تفکر امام را عملیاتی کرد. سوبچاک نیز شاگرد سابقش را همراه خود به شهرداری برد و بدین ترتیب پوتین وارد عرصه سیاست و حکومت شد. نائومی دختر بایدن وقتی یک ساله بود، در سال ۱۹۷۲ به همراه مادرش نیلیا در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست دادند. کسی بود که میتوانست و میتواند مطالبات حضرت اقا را عملیاتی کند.ثانیا تصویری از شهید رجایی بود. اما روند مدیریت در زمان دبیری آقای جلیلی در شورای عالی امنیت ملی روند رو به رشدی بود و هر روز منظم تر و کاراتر می شد.

به همین دلیل گرامیمقدم هم نقش کلیدی خاتمی را «فقط در پیروزیها» مورد اشاره قرار میدهد. نکته سوم را برعهده مردم قرار دادهام که اگر مردم میبینند که در این کارنامهای که من در این مدت دارم، این صلاحیت را میبینند که بتوانم در یک اقدام جهادی و انقلابی با مردم و در ارتباط با فرهیختگان، گرهای از مشکلات کشور باز کنم طبیعتاً رای و نظر مردم، انتخاب آنهاست. فکر می کنید علت رای 25 میلیونی دکتر احمدی نژاد در سال 88 چه بود؟ ما گفتیم صفحه سوخت ما را شما تهیه کنید. بایدن در مذاکره خود با ترامپ، دو بار او را “دلقک” نامید و در عین حال، ناتوانیهای او در مهار ویروس کرونا و مدیریت تغییرات آب و هوایی را به تصویر کشید. اما پس از بازی در نقش اسکارلت جادوگر در فیلم های اقتباسی از کامیک مارول به شهرت رسید. الان خانوارهای دهک های نه و ده نیازی به دولت ندارند بلکه این محرومین هستند که به دولت نیاز دارند. تامین سوخت این سایت، به صورت صفحه ای انجام می شد نه میله ای. اینطور نیست که بعضی ها احساس کنند که عده ای برخوردار ترند و عده ای فراموش شده.حکومت در منظر حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری مرتبط با محرومین است.