آخرین اخبار «مصاحبه احمدی نژاد

اعم از آقای کروبی و آقای خاتمی و آقای ولایتی و سایرین. با اینکه دو سه بار پیشنهاد سیدمحمد خاتمی مورد موافقت قرار نگرفته، اما او بار دیگر دست به کار شده و نامهنگاری کرده است. رئیس جمهور پیشین آمریکا که بارها مدعی شده بود آماده توافق با ایران است بار دیگر ادعا کرد که در زمان ریاستش بر دولت آمریکا در آستانه رسیدن به توافق با ایران بود. در موضوع توافق نامه تهران خب رییس جمهور ترکیه و برزیل فعال شدند. گروه سیاست سایت فردا – نامه به رئیس جمهور تازهترین اقدام محمود احمدینژاد با شائبه انتخاباتی و تبلیغاتی است. گروه سیاست سایت فردا: محمود احمدینژاد و یارانش این روزها حسابی به تکاپو افتاده و هر روز به نحوی خودنمایی میکنند. اما روند مدیریت در زمان دبیری آقای جلیلی در شورای عالی امنیت ملی روند رو به رشدی بود و هر روز منظم تر و کاراتر می شد. واقعا تنها مقطعی که من دیدم و احساس کردم که ملت در حاکمیت یک پدر دلسوز دارند یکی دوره مرحوم رجایی بود و یکی هم دوره اقای احمدی نژاد. متوجه می شویم که تحریم امروز متوجه بنزین است، مثل اقای احمدی نژاد که آمد این مساله را حل کرد. ترامپ گفت: اتفاقی که در جریان است، مایه فضاحت است.

تجربه مدیریتی ما در روز اول جنگ با سال آخر جنگ قابل مقایسه نبود. بیشترین قرابت را با گفتمان مقام معظم رهبری در میان کاندیداهای انتخابات سال 84، دکتر احمدی نژاد داشت. در عین حال، مذاکره کنندگان مصمم هستند که تلاش کنند کار را تا پایان ژانویه – اوایل فوریه 2022 تکمیل کنند. اقای احمدی بزرگترین گناهش این بود که آمد تفکر امام را عملیاتی کرد. اقای احمدی نژاد ویژگی که داشت و دارد این است که نزدیکترین رویکرد را به رویکرد حضرت اقا داراست. رئیس مجلس ضمن تقدیر ازهوشمندی و درایت مردم در حفاظت از سرمایه ملی انتخابات و تبریک کسب رای اکثریت به حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در پیامی خطاب به منتخب مردم تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی در راستای پیادهسازی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، آمادگی خود را برای همکاری همهجانبه با دولت منتخب ملت، اعلام می دارد. طلیعه پیروزی در یمن هم آشکار است. اما پس از مدتی من متوجه شدم ریشه همه این جناح ها یکی است و از اساس تفاوتی با هم ندارند. من مقاطع مختلف مدیریتی را درک کرده ام و با خیلی از شخصیت ها کار کرده ام.

فردا همزمان گازرسانی به ۲۸۰۹ روستا در استانهای مختلف و همچنین ۲۱ شهر افتتاح خواهد شد. رئیس جمهور افزود: مردم از عمق جان نسبت به آن گروهک تروریستی نفرت دارند؛ منافقینی که در زمان جنگ و در زمانی که مردم برای سرزمینشان میجنگیدند، رفتند با صدام متحد شدند و از پشت به مردم ما خنجر زدند، منفورترین گروهک در تاریخ ایران هستند. وی افزود: در مورد بانک ها که گفته می شود 15،1 درصد معوقات در اول این دولت بوده است امروز معوقات ما 9 درصد و حداکثر 10 درصد است پس ما توانسته ایم بانک ها را در مسیر درست قرار دهیم نظارتی که امروز بر بانک ها می شود آیا با دولت قبل قابل مقایسه است؟ در نهایت، دولت ترامپ به صورت یکجانبه به حضور در توافق برجام خاتمه داد و کارزار “فشار حداکثری” و تحریمهای گسترده علیه ایران را به راه انداخت تا از این طریق، شاید تهران را به سمت خواسته های مطلوب خود سوق داده و آن را تسلیم کند. سخنگوی دولت با بیان اینکه درخواست مذاکره از سوی آمریکا بارها مطرح شده، تاکید کرد که هیچ گونه مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا برقرار نشده است.

اگر به صحیفه نور مراجعه کنید می بینید که حضرت امام بارها توصیه کرده اند که فردی را در راس امور قرار دهید که از جنس مردم باشد، اگر اینگونه شد، می شود دولت شهید رجایی و دولت احمدی نژاد. به اعتقاد من آمریکاییها بعد از جنگ جهانی دوم یک سرمایهای به دست آورده بودند آن هم اقتدار، هیمنه و وجههای بود که خود به خود بدون جنگیدن ترس در دل حریف ایجاد میکرد و همه از او حساب میبردند اصلاً نیاز نبود بجنگد. پس از سفارت ایتالیا شما به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی رفتید که همزمان هم بود با رخ دادن فتنه 88. عملکرد شورای عالی امنیت ملی را در فتنه 88 چگونه ارزیابی می کنید؟ از نظر شما که مدتی هم در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی بودید، به چه علت توافق نامه تهران عملی نشد؟ فکر می کنید علت رای 25 میلیونی دکتر احمدی نژاد در سال 88 چه بود؟ در موضوع فتنه هم شاید ابتدای موضوع عملکرد خوبی در دستگاه های امنیتی مشاهده نشد. اولا یک نکته ای را بگویم که همه جا هم از آن دفاع کرده ام. یک پدر دلسوز ممکن هست که خطاهایی هم داشته باشد اما دلسوز است و اگر خطایی مرتکب شود از سر دلسوزی است و خانواده یا مردم احساس اعتماد میکند.